Dokumentai

KAIP PILDYTI DOKUMENTUS

  • Dokumentus rekomenduojame parsisiųsti prieš pildant ir atidaryti naudojant pdf skaitytuvą (programą, palaikančią pdf dokumentų redagavimą), nes atsidarius per naršyklę jis gali nepalaikyti lietuviškų raidžių. Jei vis tiek susiduriate su šia problema – pildykite nenaudodami lietuviškų raidžių.
  • Ne vėliau nei 10 dienų iki pamainos pradžios EL. PAŠTU (info@latgaja.lt) pateikti dalyvio anketą ir tėvų sutikimo raštą. Popierinės kopijos nėra reikalingos. Šiuos dokumentus prašome pildyti elektroniniu būdu, pasirašyti nereikia.
  • JEIGU TURITE elektroninį parašą (https://www.eparasas.lt/)– prašome juo pasirašyti https://latgaja.lt/wp-content/uploads/2022/05/Sutartis-su-tevais-2022pildymui.pdf „Sutartis su tėvais 2022 (pasirašymui elektroniniu parašu“ ir jį atsiųsti el. paštu info@latgaja.lt. Popierinės kopijos tokius atveju nebus reikalingos.
  • JEIGU NETURITE galimybės pasirašyti sutarties elektroniniu parašu (skenuoti parašai netinkami ir sutartis nebus laikoma galiojančia), prašome du užpildytus ir pasirašytus sutarties egzempliorius https://latgaja.lt/wp-content/uploads/2022/05/Sutartis-su-tevais-2022pildymui2.pdf „Sutartis su tėvais 2022 (atsivežant pasirašytus egzempliorius į stovyklą)“ atsivežti į stovyklą arba iš anksto pateikti stovyklos atstovybėje Vilniuje.
  • Užpildžius interaktyvią pdf dokumento formą svarbu išsaugoti ją su pakeitimais!
  • Atkreipiame dėmesį, kad vaiko medicininės pažymos pateikti stovyklai nereikia, bet prašome atsižvelgti į Sutarties su tėvais 2.3. punktą: „Jeigu gydytojo sprendimu vaiko dalyvavimas stovykloje gali turėti įtakos jo sveikatai, pasirašant šią sutartį pateikti medicininę pažymą apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas. Raštu (Tėvų sutikimo rašte) informuoti apie vaiko sveikatos sutrikimus ir spec. poreikius, į kuriuos turėtų atsižvelgti stovyklos organizatorius“.
  • Visi vaikai stovyklos laikotarpiui draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, draudimas įskaitytas į kelialapio kainą 🙂