Dokumentai

Svarbi informacija apie 2021 Atgajos vasarą:

Dėl papildomo stovyklautojų saugumo, pasitarę su Atgajoje dirbančiais medikais nusprendėme į pamainas priimti vaikus turinčius galiojantį dokumentą patvirtinantį, jog vaikas neserga COVID-19. Galimi keli šį faktą patvirtinantys dokumentai:

 • Neigiamo COVID-19 testo atsakymas (Greitasis antigenų testas turi būti neigiamas ir atliktas ne anksčiau nei 48 val. iki pamainosPGR testas turi būti neigiamas ir atliktas ne anksčiau nei 72 val. iki pamainos);
  • Registracija testavimui rekomenduojame pasirūpinti likus ne mažiau savaitei iki pamainos, nes vėliau vietų sistemoje gali nebebūti. Sistema leidžia registruotis ~2 sav. į priekį.

| KAIP REGISTRUOTIS TESTUI |

 1. Einate į https://koronastop.lrv.lt/
 2. Spaudžiate el. registracija tyrimui dėl COVID-19 (https://selfreg.myhybridlab.com/selfregister/testtype)
 3. Pasirenkate tipą „Antigeno tyrimas profilaktinėms grupėms“
 4. Nustatote tapatybę.
 5. Toliau viską vykdote pagal sistemą. SVARBU: etape, kai sistema prašo įvesti įmonės kodą, nieko rašyti nereikia, tiesiog praleiskite šį žingsnį.
 6. Pasirenkate savivaldybę ir laiką, kada atvyksite į testavimo punktą, užbaigiate registraciją ir nurodytu laiku nuvykstate į punktą.
 7. Gavę testo atsakymą atsiunčiate e. sveikatos išrašą arba ekrano nuotrauką, kurioje matosi vaiko vardas, pavardė, kada atliktas testas ir jo atsakymas. Rekomenduotina atsivežti į stovyklą įrodančio dokumento kopiją.

| KITI GALIOJANTYS DOKUMENTAI |

VIETOJE TESTO galimi COVID-19 nebuvimą įrodantys dokumentų variantai:

 • Galiojančio teigiamo antikūnų testo atsakymas (atliktas ne anksčiau nei 60 d. iki pamainos);
 • Skiepas (patvirtinantis dokumentas iš e. sveikata sistemos).
  • Skiepas: „Comirnaty“ ar „Moderna“ vakcina – 1 savaitė po antrosios dozės suleidimo; „Janssen“ vakcina – 2 savaitės po vakcinos dozės suleidimo; „Vaxzervria“ vakcina – 4 savaitės po pirmos vakcinos dozės suleidimo, bet ne ilgiau nei 12 savaičių po pirmos dozės suleidimo arba iš karto po antros dozės suleidimo.
  • Jau vykdoma 12+ vakcinacija, tad vaikus, vykstančius į vėlesnes pamainas skatiname skiepytis jau dabar.
  • SVARBU: atsiprašome už anksčiau pateiktą klaidingą informaciją apie vienos skiepo dozės galiojimą 12-15 m. vaikams. Informacija klaidinga, skiepai galioja tuo pačiu principu kaip ir visiems: praėjus savaitei po antrojo skiepo.
 • Med. pažyma apie COVID-19 susirgimą (forma E027 arba patvirtinantis dokumentas iš e. sveikata sistemos).
  • Persirgimas COVID-19 ne anksčiau nei 210 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos.

Šiuos dokumentus prašome siųsti EL. PAŠTU (info@latgaja.lt), nurodant vaiko Vardą, Pavardę ir pamainą. Vaikams atvykstantiems su neigiamais COVID-19 testais rekomenduojame turėti spausdintą dokumento formą, nes be neigiamą testą įrodančio dokumento ar kitų aukščiau išvardintų dokumentų negalėsime įleisti į autobusą (jei pasirinksite pavežėjimą į stovyklą) ir priimti į stovyklą.

Dokumentai 2021 Atgajos vasarai.

| KAIP PILDYTI DOKUMENTUS |

Užsiregistravusiems į pamainas nuorodas dokumentų pildymui atsiųsime el. paštu.

Apie dokumentų pateikimą:

 1. Dokumentus rekomenduojame parsisiųsti prieš pildant ir atidaryti naudojant pdf skaitytuvą (programą, palaikančią pdf dokumentų redagavimą), nes atsidarius per naršyklę jis gali nepalaikyti lietuviškų raidžių. Jei vis tiek susiduriate su šia problema – pildykite nenaudodami lietuviškų raidžių.
 2. Ne vėliau nei 7 dienos iki pamainos pradžios PAŠTU (info@latgaja.lt) pateikti dalyvio anketą ir tėvų sutikimo raštą. Popierinės kopijos nėra reikalingos. Šiuos dokumentus PRAŠOME PILDYTI ELEKTRONINIU BŪDU, skenuotų, fotografuotų anketų bei sutikimų nepriimame. (jų pasirašyti nereikia)
 3. JEIGU turite elektroninį parašą – prašome juo pasirašyti dokumentą „Sutartis su tėvais 2021“ ir jį atsiųsti el. paštu info@latgaja.lt. Popierinės kopijos tokius atveju nebus reikalingos.
 4. JEIGU NETURITE galimybės pasirašyti sutarties elektroniniu parašu (skenuoti parašai netinkami ir sutartis nebus laikoma galiojančia), prašome du užpildytus ir pasirašytus sutarties egzempliorius „Sutartis su tėvais 2021 (atsivežant pasirašytus egzempliorius į stovyklą)“ pristatyti į stovyklą arba iš anksto į stovyklos atstovybę Vilniuje.
 5. Užpildžius interaktyvią pdf dokumento formą svarbu išsaugoti ją su pakeitimais!

Atkreipiame dėmesį, kad vaiko medicininės pažymos pateikti stovyklai nereikia, bet prašome atsižvelgti į Sutarties su tėvais 2.3. punktą: „Jeigu gydytojo sprendimu vaiko dalyvavimas stovykloje gali turėti įtakos jo sveikatai, pasirašant šią sutartį pateikti medicininę pažymą apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas. Raštu (Tėvų sutikimo rašte) informuoti apie vaiko sveikatos sutrikimus ir spec. poreikius, į kuriuos turėtų atsižvelgti stovyklos organizatorius“.

Visi vaikai stovyklos laikotarpiui draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, draudimas įskaitytas į kelialapio kainą 🙂