Dokumentai

Svarbi informacija apie 2021 Atgajos vasarą:

Dėl papildomo stovyklautojų saugumo, pasitarę su Atgajoje dirbančiais medikais nusprendėme į pamainas priimti vaikus turinčius galiojantį dokumentą patvirtinantį, jog vaikas neserga COVID-19. Galimi keli šį faktą patvirtinantys dokumentai:

  • Neigiamo COVID-19 testo atsakymas (Greitasis antigenų testas turi būti neigiamas ir atliktas ne anksčiau nei 24 val. iki pamainos, PGR testas turi būti neigiamas ir atliktas ne anksčiau nei 72 val. iki pamainos);
   • Registracija testavimui rekomenduojame pasirūpinti likus ne mažiau savaitei iki pamainos, nes vėliau vietų sistemoje gali nebebūti. Sistema leidžia registruotis ~2 sav. į priekį. Apie testavimą daugiau informacijos rasite čia: https://koronastop.lrv.lt/lt/
  • Galiojančio teigiamo antikūnų testo atsakymas (atliktas ne anksčiau nei 60 d. iki pamainos);
  • Skiepas (patvirtinantis dokumentas iš e. sveikata sistemos)
   • Skiepas: „Comirnaty“ ar „Moderna“ vakcina – 1 savaitė po antrosios dozės suleidimo; „Janssen“ vakcina – 2 savaitės po vakcinos dozės suleidimo; „Vaxzervria“ vakcina – 4 savaitės po pirmos vakcinos dozės suleidimo, bet ne ilgiau nei 12 savaičių po pirmos dozės suleidimo arba iš karto po antros dozės suleidimo.
   • Svarbu! Nuo gegužės 31 d. vykdoma 16+ vakcinacija, tad labai skatiname vyresnius vaikus, vykstančius į vėlesnes pamainas pasirūpinti skiepu jau dabar!
  • Med. pažyma apie COVID-19 susirgimą (forma E027 arba patvirtinantis dokumentas iš e. sveikata sistemos).
  • Persirgimas COVID-19 ne anksčiau nei 180 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos.
 • Dokumentus prašome siųsti EL. PAŠTU (info@latgaja.lt), nurodant vaiko Vardą, Pavardę ir pamainą. Vaikams atvykstantiems su neigiamais COVID-19 testais rekomenduojame turėti spausdintą dokumento formą, nes be neigiamą testą įrodančio dokumento ar kitų aukščiau išvardintų dokumentų negalėsime įleisti į autobusą (jei pasirinksite pavežėjimą į stovyklą) ir priimti į stovyklą.
 • Daugiau informacijos apie skiepus ir testavimą rasite čia: https://koronastop.lrv.lt/lt/
 • Svarbu paminėti, jog nuolat sekame informaciją, situacija gali keistis, o apie pasikeitimus informuosime el. paštu, tad prašome sekti naujienas.

Dokumentai 2021 Atgajos vasarai.

Užsiregistravusiems į pamainas nuorodas dokumentų pildymui atsiųsime el. paštu.

Apie dokumentų pateikimą:

 1. Prašome ne vėliau nei 7 dienos iki pamainos pradžios EL. PAŠTU (info@latgaja.lt) pateikti dalyvio anketą ir tėvų sutikimo raštą. Popierinės kopijos nėra reikalingos. Šiuos dokumentus patogu pildyti elektroniškai, jų atsispausdinti nereikia.
 2. Labai prašome esant galimybei dokumentą sutartis su tėvais 2021 (el. parašui) pasirašyti el. parašu ir taip pat atsiųsti EL. PAŠTU (info@latgaja.lt) ne vėliau nei 7 dienos iki pamainos pradžios. *elektroninis parašas bus matomas paskutiniame lape. Popierinės kopijos reikalingos nebus.
 3. Nesant galimybei pasirašyti dokumento el. parašu: atsivežti į stovyklą arba iš anksto į stovyklos atstovybę Vilniuje pristatyti užpildytus ATSPAUSDINTUS stovyklos dokumentus: sutartis su tėvais 2021 (2 egz.).
 4. Užpildžius interaktyvią pdf dokumento formą svarbu išsaugoti ją su pakeitimais!

Atkreipiame dėmesį, kad vaiko medicininės pažymos pateikti stovyklai nereikia, bet prašome atsižvelgti į Sutarties su tėvais 2.3. punktą: „Jeigu gydytojo sprendimu vaiko dalyvavimas stovykloje gali turėti įtakos jo sveikatai, pasirašant šią sutartį pateikti medicininę pažymą apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas. Raštu (Tėvų sutikimo rašte) informuoti apie vaiko sveikatos sutrikimus ir spec. poreikius, į kuriuos turėtų atsižvelgti stovyklos organizatorius“.

Visi vaikai stovyklos laikotarpiui draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų.