Registracija

Neseniai gavome nurodymus dėl stovyklų rengimo iš Vyriausybės. Jie nėra labai palankūs stovyklų organizatoriams ir vaikams, šiuo metu tariamės, kokius sprendimus priimsime kaip organizacija. Apie juos visus užsiregistravusius informuosime laiškais, taip pat naujienas paskelbsime ir čia bei Atgajos facebook puslapyje. Dėl šios priežasties pilnų mokėjimų už stovyklas dar nepriimame.

Visos vietos į šių metų Atgajos pamainas jau rezervuotos, tačiau galite rašyti el. paštu info@latgaja.lt, kad įtrauktume jus į laukiančiųjų sąrašą.

Pamainų temų aprašymus rasite skiltyje Atgaja 2021.

Šiuo metu, atsižvelgdami į su pandemija susijusias aplinkybes, registraciją į pamainas vykdome rezervacijos principu: priimame ne pilnus mokėjimus, o 50 Eur išankstinį rezervacijos mokestį. Rezervacijos mokestis grąžinamas, jei pasikeitus planams nusprendžiate nevykti į stovyklą ir apie tai informuojate, arba jei mes dėl saugumo negalime rengti stovyklos planuotomis datomis ar apimtimis.

Pilnos kelialapių kainos:

Smarliūnuose 320 Eur

Zelvoje 330 Eur

„Skautų slėnyje“ 350 Eur

Jei į stovyklą vyksta 2 ir daugiau vienos šeimos vaikų, taikoma 20 Eur nuolaida kiekvienam vaikui.

Jei už stovyklą mokate iš užsienio banko ir dėl to negalite atsiskaityti per Neopay, parašykite mums el. paštu, rasime, kaip jums padėti.

Apie kvietimą mokėti pilną kainą (ir padaryti papildomus pasirinkimus, pvz. pritaikyti brolių / sesių nuolaidą) informuosime el. paštu gegužės mėnesį.

2021 vasarą planuojame įgyvendinti projektą „Dovanoju Atgają“ ir padėti į Atgają atvykti vaikams, kurie neturi tam finansinių galimybių.