Registracija

 

Kviečiame išsirinkti pamainą iš žemiau esančio sąrašo ir registruotis! Pamainų temų aprašymus rasite skiltyje „Atgaja 2020“Atkreipkite dėmesį: suvedę vaiko duomenis registracijos formoje ir paspaudę „Registruotis“, neskubėkite išjungti puslapio – jūsų registracija dar nebaigta! Pamatysite užrašą „Peržiūrėti krepšelį“ – būtinai spauskite ant jo ir tęskite procesą. 

Jei pamainos nebėra tarp pasirinkimo variantų – visos vietos į ją rezervuotos. Kviečiame parašyti el. paštu info@latgaja.lt – įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašą ir informuosime, jei vietų atsiras.

Šeimų stovyklos registracijos formą rasite čia, jos nėra bendrame sąraše.

Paprastai prašome už stovyklą sumokėti iš karto, bet dėl šiuo metu esančių aplinkybių galite rinktis registraciją be apmokėjimo ir už kelialapį atsiskaityti balandžio mėnesį.

Jei dėl finansinės šeimos situacijos negalite Atgajai skirti tiek lėšų, kiek kainuoja stovyklos kelialapis, bet tikrai labai norite stovyklauti, užpildykite projekto „Dovanoju Atgają“ anketą: bendromis pastangomis rasime, kaip jums padėti. Kelialapius perkančių tėvelių prašome nors 5 eurais prisidėti prie projekto – vaikams, kurių stovyklavimą finansuojame šiuo būdu, jūsų parama ir galimybė patirti Atgają yra labai svarbi.

Kai stovyklauja daugiau nei 1 vaikas iš šeimos, kelialapiui taikoma 20 Eur nuolaida kiekvienam kelialapiui (galioja visoms pamainoms, išskyrus stovyklas šeimoms ir Vokietijoje).

Sutartį ir kitus stovyklos dokumentus peržiūrėti galite dokumentų skiltyje. Atkreipiame dėmesį į 7 sutarties punktą, pagal kurį Esant valstybės institucijų rekomendacijoms sustabdyti ugdymo įstaigų veiklą stovyklų sezono laikotarpiu, visos stovyklos gali būti atšaukiamos. Tokiu atveju įsigijusiems kelialapius ir papildomas paslaugas pagal pateiktą prašymą grąžinama visa sumokėta suma.