Registracija

Pamainų temų aprašymus rasite skiltyje Atgaja 2022. Jei norimos pamainos nebematote tarp pasirinkimų šiame puslapyje – vietų į ją nebėra, galime įtraukti į laukiančiųjų sąrašą, dėl to rašykite el. paštu info@latgaja.lt

Registraciją vykdome per mūsų sistemą, neregistruojame telefonu ar el. paštu: tai padeda tvarkyti ir saugoti duomenis. Tačiau jei už stovyklą mokate iš užsienio banko ir dėl to negalite atsiskaityti per Neopay, parašykite mums el. paštu, rasime, kaip jums padėti.

Galite sukurti vartotojo paskyrą, tada latgaja.lt sistema prisimins jūsų kontaktinius duomenis, prisijungę galėsite matyti atliktus užsakymus ir mokėjimus. 

2022 m. vasarai kelialapio į stovyklą kaina – 400 Eur. Jei į stovyklą vyksta 2 ir daugiau vienos šeimos vaikų, taikoma 20 Eur nuolaida kiekvienam vaikui.

Registruojanti sumokama pilna kelialapio kaina. Iš anksto atšaukus dalyvavimą, visas sumokėtas mokestis grąžinamas. 

Jei stovyklos dalyvis neatvyksta į stovyklą arba informuoja organizatorius apie neatvykimą likus mažiau nei dviems dienoms iki stovyklos pradžios (išskyrus ligos atveju), grąžinama ne daugiau nei 50 % kelialapio kainos. 

Daugiau informacijos apie kainas ir taikomas nuolaidas: https://latgaja.lt/2022_kelialapiu_kaina/

Informaciją apie dokumentų pildymą, pasiruošimą į stovyklą ir kt. aktualius dalykus atsiųsime el. paštu.