„Dovanoju Atgają“

2023 metais į stovyklą su „Dovanoju Atgają“ parama kviečiame išvykti 39 vaikus, 6 iš jų – Lietuvoje apsistoję ukrainiečiai. Dar nesame surinkę visos reikalingos paramos sumos, kviečiame prisidėti: paremti projektą galite pervesdami į labdaros fondo „Vienybė“ sąskaitą (mokėjimo pavedime nurodykite „Dovanoju Atgają“) arba pasirinkdami vieną iš žemiau nurodytų paramos sumų (5, 10 ar 25 Eur). Ačiū!

Projektas „Dovanoju Atgają“ – stovyklą organizuojančio labdaros fondo „Vienybė“ iniciatyva, skirta sudaryti sąlygas į stovyklą atvykti visiems apie ją svajojantiems vaikams. Kaupiame lėšas bei renkame tėvelių paramą, kad galėtume padėti vaikams, neturintiems finansinių galimybių už kelialapį mokėti pilnos kainos. 

2022 m. iš kelialapius perkančių šeimų bei Atgajos džemperių pardavimo buvo surinkta 5098.7 Eur paramos, tai leido išvykti į stovyklą 42 vaikams, kurie nebūtų galėję to padaryti savo lėšomis.

Projekto pradžia – 2018 m. pavasarį netikėtai gauta parama Atgajai. Vienas 1999 m. stovyklavęs vadovas-savanoris padovanojo net 1000 eurų.  Džiaugiamės, kad Atgaja gyvenime palieka ryškų pėdsaką, skatinantį sugrįžti po tiek metų. Didžiulis ačiū jam ir kitiems, prisidedantiems prie šio projekto!

Ir jus kviečiame dalintis: galbūt vaikui, prie kurio kelialapio prisidėsite, tai taip pat taps gyvenimą keičiančia patirtimi? Svarbi ir reikalinga yra pagalba ir mažesne suma: dėdami eurą prie euro, padovanosime Atgają visiems apie ją svajojantiems vaikams. Prisidėti prie projekto galite nurodydami paramos sumą registracijos į stovyklą metu arba pervesdami  į labdaros fondo „Vienybė“ sąskaitą (mokėjimo pavedime nurodykite „Dovanoju Atgają“).