„Dovanoju Atgają“

Projektas „Dovanoju Atgają“ – stovyklą organizuojančio labdaros fondo „Vienybė“ iniciatyva, skirta sudaryti sąlygas į stovyklą atvykti visiems apie ją svajojantiems vaikams. Kaupiame lėšas bei renkame tėvelių paramą, kad galėtume padėti vaikams, neturintiems finansinių galimybių už kelialapį mokėti pilnos kainos. 

2024 metais į stovyklą su „Dovanoju Atgają“ parama priimame 19 vaikų. Kelialapių kainai dengti naudojame stovyklautojų tėvelių ir kitų privačių bei juridinių asmenų paramą, nuo Atgajos džemperių pardavimų likusius pinigus, likusią trūkstamą sumą dengiame organizacijos lėšomis.  Už finansinį indėlį taip pat dėkojame ilgamečiam mūsų partneriui „Swedbank“.

Projekto pradžia – 2018 m. pavasarį netikėtai gauta parama Atgajai. Vienas 1999 m. stovyklavęs vadovas-savanoris padovanojo net 1000 eurų.  Džiaugiamės, kad Atgaja gyvenime palieka ryškų pėdsaką, skatinantį sugrįžti po tiek metų. Didžiulis ačiū jam ir kitiems, prisidedantiems prie šio projekto!

Ir jus kviečiame dalintis: galbūt vaikui, prie kurio kelialapio prisidėsite, tai taip pat taps gyvenimą keičiančia patirtimi? Svarbi ir reikalinga yra pagalba ir mažesne suma: dėdami eurą prie euro, padovanosime Atgają visiems apie ją svajojantiems vaikams. Prisidėti prie projekto galite nurodydami paramos sumą registracijos į stovyklą metu, pervesdami  į labdaros fondo „Vienybė“ sąskaitą (mokėjimo pavedime nurodykite „Dovanoju Atgają“) ar per puslapį, pasirinkdami vieną iš žemiau nurodytų paramos sumų.