Atgajietiškas iššūkis

„Atgajietiškas iššūkis“ margas ir įvairus kaip pati Atgaja. Kviečiame įveikti linksmas, jaukias, neįprastas užduotis ir taip geriau save ir vieni kitus pažinti, patirti bendrumą, pripildyti kasdienybę dar niekad nemėgintomis veiklomis, pasijuokti, atrasti kūrybiškumą. 

Žaidimą sudaro 3 rūšių iššūkių aprašymai ir 60 (3 x 20) iššūkio kortelių. 

Siūlome iššūkių korteles gyvenime pritaikyti laisvai ir kūrybiškai – galbūt sukursite dar kokį nors iššūkį ar pasisemsite įkvėpimo stovyklos veikloms? 

Žaidimą galite atsispausdinti (paruošta juodai balta versija, vėliau pridėsime ir spalvotą). PDF dokumente rasite:

  • Naudojimo instrukcijas ir skirtingų iššūkių aprašymus
  • Antrosios pusės lapus (2, 6 ir 10 psl.) – juos galite spausdinti ant kiekvieno kortelių lapo, jei norite, kad antroji pusė atrodytų gražiau ir būtų lengviau atskirti skirtingų iššūkių korteles, arba kaip atskirus lapus, kuriuos priklijuosite ant kortelių, jei norite, kad jos būtų storesnės
  • 3 x 20 iššūkio kortelių
  • Po 4 tuščias kortles kiekvienam iššūkiui – galite žaidimą papildyti savo idėjomis
  • Išlankstomą dėžutę žaidimui susidėti

Parsisiųsti spausdinimui

Žemiau rasite visus 3 iššūkių rinkinius, kuriuos galite atsidaryti per el. įrenginį – tai patogu, jei po ranka neturite atspausdintų kortelių.

Skirti vienam žmogui.
Gali iššūkiui paskirti mėnesį, kai kiekvieną laisvą vakarą trauksi po iššūkio kortelę.
Gali paskirti jam savaitės dieną – pavyzdžiui, kiekvieną sekmadienį (taip kažką neįprasto veiksi net 20 sekmadienių!).
Gali tiesiog čiupti korteles kaskart, kai pagalvosi, kad aplankė nuobodulys ar nori skirti laiko sau.
Čia rasi ir rimtų, ir juokingų užduočių.
Po kiekvieno atlikto iššūkio gali pamąstyti, kaip tau sekėsi, kas buvo sunku ar lengva? Kokia tavo savybė atsiskleidė iššūkio metu?
Linkime, kad šie iššūkiai atneštų naujų patirčių, pamatytum save kuo įvairesnį ir tiesiog įdomiai praleistum laiką.

Šiose kortelėse rasite įvairių užsiėmimų, skirtų visai šeimai.
Kartais nutinka taip, kad bėgame, skubame ir laikas šeimai tampa prabanga. Gali atrodyti, kad turime daug laiko ir visada spėsime susiburti su artimaisiais. Kviečiame nieko nelaukti ir šeimos laiku pasimėgauti dabar!
Užduotys sukurtos tam, kad įdomiai praleistumėte laiką, prisimintumėte, ką jums reiškia buvimas kartu, kad prasidėtų klausimus keliančios diskusijos.
Galite sukurti Atgajietiško iššūkio tradiciją – pavyzdžiui, po kortelę traukti kiekvieną penktadienio vakarą. Arba žaisti žaidimą tada, kai tik pajusite, kad tam tinkamas metas – galite įgyvendinę vieną iššūkį iš karto traukti kitą.
Linkime vertingo ir stebinančio laiko drauge!

Šios kortelės skirtos draugų susibūrimams – čiupkite jas, kai norite laiką kompanijoje praleisti netradiciškai, ir atlikite tiek iššūkių, kiek norėsite ar spėsite.
Kortelėse esančios žaidimų taisyklės ir užduotys privers kikenti, atrodyti šiek tiek keistai, išlaisvinti vaizduotę, o svarbiausia – pamatyti, kokie spalvingi, panašūs ir tuo pačiu skirtingi esate. Apsišarvuokite gera nuotaika ir leiskitės į nuotykį!